В У 2008 року за ініціативою Міжнародної асоціації шкільних бібліотек (IASL) започатковано щорічне проведення у жовтні місяці Міжнародного місячника шкільних бібліотек

Мета запланованих заходів - привернення уваги учнів та педагогів до шкільної бібліотеки як головного інформаційного ресурсу школи, прищеплення учням інтересу до читання, до книги. У бібліотеці на інформаційному стенді була представлена інформація про ідею відзначення місячника "Жовтень – міжнародний місячник шкільних бібліотек".

«Жовтень – Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек». Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек проходив під гаслом: «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» (до 100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського)

У рамках проведення місячника в шкільній бібліотеці проводились наступні заходи:

1. Екскурсії до бібліотеки для учнів 1-2 класів з елементами гри « У світі книги чарівної». (Презентація)

Читати систематично й свідомо дітей навчає школа, а бібліотека допомагає залучати до читання книжок, пропагує книгу, розвиває художній смак і самостійність суджень дітей.

Літературна подорож «Казковий світ О.В. Сухомлинського» (Презентація). Перегляд мультфільмів.

Круглий стіл: «Творчість В.О. Сухомлинського дітям» (Презентація)

До Дня захисника України усний журнал «Від Покрова до Захисника України» (Презентація)

Усний журнал «Творча особистість – майбутнє нації» (до 100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського) (Презентація)

Книжкові виставки:

"В світі казок"

"До 100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського"

За допомогою рейду-перевірки підручників «Як живеш, підручнику?», визначено найкращих шанувальників шкільної підручників. На всьому шляху навчання у школі вірними друзями й помічниками є шкільні підручники, книги. Книга – джерело знань, друг і порадник не лише для дітей, але і для дорослих. Бережливе ставлення до книги є запорукою того, що книга залишиться вірним другом на довгий час. Проведені заходи були націлені на виховання у дітей бережливого ставлення до книги; цінувати працю людей, які створюють підручники та учнів, які будуть далі користуватися.

Кiлькiсть переглядiв: 245

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.