ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор школи

________ Д.В.Сладких

«___»_________ 2019

Графік

роботи гуртків і спортивних секцій

Клугино-Башкирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

на ІІ семестр 2018/2019 н.р.

№ з/п Назвагуртка День Керівник Поне-ділок Вівторок Середа Четвер П’яниця Субота Місцепрове-дення Від якого закладу
1 Баскетбол Ресенчук С.П. 17.00-18.55 17.00-18.50 Спортзал Стадіон КБЗОШ
2 Волейбол Жиглов В.О. 18.15-20.30 18.15-20.30 Спортзал Стадіон КБЗОШ
3 «ТУР ДЕ ФОРС» Кулякіна Т.А. 16.15-18.15 16.15-18.15 Актовий зал КБЗОШ
4 Малю-вання Колесник І.М. 15.00-16.00 15.00-16.00 К.3-14 КБЗОШ
5 ЗНО Жиглова Ю.В. 15.00-17.00 К.3-16 КБЗОШ
6 Естрадна пісня Пахоменко-ва В.В. 15.15-17.15 15.15-17.15 К.2-17 ЧБДЮТ
7 Шахи Солдатов О.О. 13.15- 16.15 К.3-02 ЧБДЮТ
8 Майстерня писан-карства Брежко О.Л. 16.05-18.05 10.00-12.00 К.3-14 ЧБДЮТ
9 Юний рятуваль- ник Томін І.К. 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 К.1-07 ЧБДЮТ
10 Футбол Ресенчук С.П. 15.15-16.45 15.15-16.45 15.15-16.45 Спортзал Стадіон ДЮСШ
11 Туристич-ний Жиглов В.О. 15.15-18.15 15.15-18.15 Спортзал Стадіон ЦТК
12 Юні екскурсо-води Єрьоміна Т.І. 14.30- 17.30 11.00-14.00 К.2-07 ЦТК
13 Геометричне моделю-вання Єрьоміна Т.І. 14.15- 17.15 14.15- 17.15 Медіа-тека ЧБДЮТ
14 Основи інформац. технологій Єрьоміна Т.І. 14.15- 16.15 14.15- 16.15 Медіа-тека ЧБДЮТ

В.о..директора школи

________ Є.О.Воронова

«___»_________ 2018

Графік
роботи гуртків і спортивних секцій
Клугино-Башкирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
на 2018/2019 н.р.
№ з/п Назва гуртка День Керівник Поне-ділок Вівторок Середа Четвер П’яниця Субота Місце прове-дення Від якого закладу
1 Баскетбол Ресенчук Сергій Павлович 17.00-18.55 17.00-18.50 Спортзал Стадіон КБЗОШ
2 Волейбол Жиглов Володимир Олександрович 18.15-20.30 18.15-20.30 Спортзал Стадіон КБЗОШ
3 «ТУР ДЕ ФОРС» Кулякіна Таїсія Андріївна 16.15-18.15 16.15-18.15 Актовий зал КБЗОШ
4 Малювання Колесник Ірина Миколаївна 15.00-16.00 15.00-16.00 К.3-14 КБЗОШ
5 ЗНО Жиглова Юлія Володимирівна 15.00-17.00 К.3-16 КБЗОШ
6 Естрадна пісня Пахоменкова Вікторія Валеріївна 15.15-17.15 15.15-17.15 К.2-17 ЧБДЮТ
7 Шахи Солдатов Олександр Олександрович 13.15- 16.15 К.3-02 ЧБДЮТ
8 Майстерня писанкарства Брежко Ольга Леонідівна 16.05-18.05 10.00-12.00 К.3-14 ЧБДЮТ
9 Юний рятувальник Томін Ігор Костянтинович 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 К.1-07 ЧБДЮТ
10 Футбол Ресенчук Сергій Павлович 15.15-16.45 15.15-16.45 15.15-16.45 Спортзал Стадіон ДЮСШ
11 Туристичний Жиглов Володимир Олександрович 15.15-18.15 15.15-18.15 Спортзал Стадіон ЦТК
Кiлькiсть переглядiв: 323

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.