Графік проведення І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році
№ з/пДатаПредмет
1.03.10.2016Математика
2.04.10.2016Географія
3.05.10.2016Російська мова та література
4.06.10.2016Хімія
5.07.10.2016Історія
6.10.10.2016Біологія
7.11.10.2016Українська мова та література
8.12.10.2016Фізика
9.13.10.2016Іноземні мови: англійська, німецька, французька, іспанська, мова іврит
10.17.10.2016Економіка
11.18.10.2016Правознавство
12.19.10.2016Інформатика
13.20.10.2016Астрономія
14.21.10.2016Екологія
15.24.10.2016Трудове навчання
16.25.10.2016Інформаційні технології

Графік ІІ етапу олімріад.docx

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та їх вчителів! Бажаємо подальших успіхів!

№ з/п Клас ПІБ учня Всього перемог І місце ІІ місце ІІІ місце ПІБ учителя
1 6-Б Чистіліна Єлизавета Вадимівна 1 Математика Боякова Ірина Сергіївна
2 6-Б Скаковський Валерій Дмитрович 1 Математика Боякова Ірина Сергіївна
3 7-А Оленін Богдан Романович 1 Українська мова та література Назаренко Дарія Віталіївна
4 8 Ільченко Анна Анатоліївна 1 Українська мова та література Богатиренко Людмила Миколаївна
5 9-Б Батістов Богдан Артурович 1 Математика Перевертень Лариса Володимирівна
6 9-А Волоцкова Дар’я Андріївна 1 Українська мова та література Богатиренко Людмила Миколаївна
7 9-А Севенко Марія Сергіївна 2 Географія Сладких Діна Володимирівна
Інформа-тика Кириченко Наталія Миколаївна
8 9-Б Лисенко Валерія Ігорівна 1 Правознав-ство Жиглова Юлія Володимирівна
9 9-Б Какарук Інна Андріївна 1 Правознав-ство Жиглова Юлія Володимирівна
10 9-А Заверуха Ірина Григорівна 1 Інформаційні технології Кириченко Наталія Миколаївна
11 10 Малицький Ілля Русланович 1 Англійська мова Мальцева Тетяна Анатоліївна
12 10 Сінельникова Анастасія Ігорівна 1 Правознав-ство Жиглова Юлія Володимирівна
13 10 Пономаренко Валерія Вікторівна 1 Історія Жиглова Юлія Володимирівна
Кiлькiсть переглядiв: 8

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.